ROLTECH 

25-116 KIELCE                                                            

ul.Ściegiennego 266                                                                                 

Tel./Fax: 41 361 50 31                                                  

 

Karol Lasota  Kierownik działu Sprzedaży  tel. 603 335 325 handel@roltech.eu

Piotr Rolny  Specjalista d/s sprzedaży  tel. 607 250 773 west@roltech.eu

Katarzyna Kaczmarska  Specjalista d/s sprzedaży 

tel.606 730 106 katarzyna@roltech.eu

Andrzej Heleniak  Specjalista d/s sprzedaży  tel.664 160 723 a.heleniak@roltech.eu

Damian Florek Spedycja i transport  tel. 695 171 800 damian@roltech.eu 

Katarzyna Górecka Księgowość i finanse  tel. 606 839 070  biuro@roltech.eu

Piotr Stolarczyk  Specjalista d/s sprzedaży  tel. 609 151 550 piotr@roltech.eu 

 

Mobilny przedstawiciel handlowy

               Mateusz Cieślik    

tel. 885 925 925 mateusz@roltech.eu

 


ROLTECH                                    <a class=    

26-332 Sławno      

Kozenin 53B koło Opoczna 

Tel. 44/610 22 22,  Infolinia 696 090 400  

Adres poczty : kozenin@roltech.eu

Andrzej Filipowicz  Kierownik działu sprzedaży   tel. 885 835 835 a.filipowicz@roltech.eu

Witold Wujek Specjalista d/s sprzedaży tel. 726 103 800     witold@roltech.eu

Agnieszka Babis Finanse i księgowość  tel. 44 610 22 22  agnieszka@roltech.eu

 

                                                    Mobilny przedstawiciel handlowy

                 Daniel Dąbrowski    

tel. 609 091 655 d.dabrowski@roltech.eu

 

ROLTECH POMORSKIE,KUJAWSKO-POMORSKIE

 

               Mobilny przedstawiciel handlowy

                   Krystian Byer

             tel. 666 885 561   krystian@roltech.eu

 

Zapewniamy transport i serwis na terenie całego kraju !!!

 

Facebook