Ciągniki rolnicze Maszyny rolnicze Kombajny Ładowarki Maszyny komunalne Maszyny sadownicze

OPIS SZCZEGÓŁOWY PRODUKTU

Zdjęcie Nazwa produktu, cena Akcja
Agregat ścierniskowy ze zgrzebłem
Index : 1869
Zadzwoń zapytaj o cenę

Opis produktu:

Agregaty podorywkowe ze zgrzebłem

 

Agregat podorywkowy przeznaczony jest do uprawy pól po zbiorach w celu przygotowania ich do uprawy podstawowej, którą może być orka lub uprawa bezorkowa. W ofercie dostępne są agregaty ze zgrzebłem. Agregaty ze zgrzebłem zalecane są na gleby lżejsze, wyposażane są one w gęsiostopki pozostawiające podcięte ściernisko w warstwie powierzchniowej, a współpracujące z nim zgrzebło ze sprężynowymi zębami wyrównuje powierzchnię i rozgrabia resztki.

Parametry techniczne konstrukcji odpowiadają normom i standardom europejskim w zakresie bezpieczeństwa obsługi i ergonomii, a jej wysoką efektywność uzyskano dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych, wspomaganych techniką komputerową, metod projektowania i konstruowania. Dzięki parametrycznemu modelowaniu konstrukcji w systemie 3D oraz wszechstronnym analizom konstrukcji za pomocą systemów MES, w krótkim czasie uzyskano rozwiązania zoptymalizowane pod względem trwałości i wytrzymałości.

Zastosowany rozstaw zębów 33,5 cm oraz wysokość pod ramą 65 cm zapewniają płynna pracę na polach z resztkami roślinnymi a bezpiecznik śrubowy zabezpiecza przed uszkodzeniem przy najechaniu na przeszkodę. W tej wersji kultywator wyposażony jest również w koła kopiujące, które ustalają zagłębienie zębów na poziomie do 15cm. Natomiast głębokość robocza zgrzebła zależy od wysokości jego ustawienia względem zębów. Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Treść:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie ofert handlowych:
‹ wstecz
Facebook