Ciągniki rolnicze Maszyny rolnicze Kombajny Ładowarki Maszyny komunalne Maszyny sadownicze

OPIS SZCZEGÓŁOWY PRODUKTU

Zdjęcie Nazwa produktu, cena Akcja
Opryskiwacz Seria GOLIAT PLUS TURBO
Index : 1888
Zadzwoń zapytaj o cenę

Opis produktu:

Seria opryskiwaczy rolniczych przyczepianych Goliat Turbo obejmuje modele o pojemnościach zbiornika 2500, 3000, 3600, 4200, 5200 i 6000 litrów, wyposażone w belki sterowane hydraulicznie o szerokościach 18, 20, 21, 24, 27 i 28 m wyposażonych w rękaw powietrzny. Przeznaczone są dla wielkoobszarowych gospodarstw rolnych o tradycyjnym i przemysłowym profilu produkcji. Cechą charakterystyczną tych opryskiwaczy polietylenowe zbiorniki zawierające w jednej bryle zbiornik na ciecz roboczą oraz ciecz do płukania instalacji. Zbiorniki polietylenowe cechują się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, są łatwiejsze w myciu oraz posiadają obniżony środek ciężkości w celu zwiększenia bezpieczeństwa użytkowania.

Wszystkie modele z tej serii posiadają bogate wyposażenie standardowe: belki w pełni sterowane hydraulicznie (rozkładanie, podnoszenie, stabilizacja), komputer sterujący BRAVO 300S , trzypozycyjne głowice rozpylaczy z 3 rozpylaczami szczelinowymi o wkładach ceramicznych, rozwadniacz boczny Polmac, płuczkę zbiornika głównego, hamulce pneumatyczne, amortyzowana pneumatycznie oś, błotniki, instalację elektryczną drogową i zaczep prosty.

Opryskiwacze serii Goliat Turbo wyposażone są w aluminiowe belki polowe typu PHR wyposażone w rękaw powietrzny do rozprowadzania pomocniczego strumienia powietrza. Belki PHR są w pełni sterowane elektrohydraulicznie (rozkładanie, podnoszenie, stabilizacja).

System pomocniczego strumienia powietrza to dobrze znana technologia stosowana w opryskiwaczach KRUKOWIAK od ponad 10 lat. Dzięki zastosowaniu rękawa powietrznego możliwe jest wykonywanie zabiegów ochrony roślin w warunkach wietrznych, które uniemożliwiają zastosowanie tradycyjnego oprysku nawet przy użyciu rozpylaczy inżektorowych. Ponadto strumień powietrza nie tylko ogranicza znoszenie cieczy, ale także poprawia znacznie penetrację łanu, przez co zabiegi są skuteczniejsze, a dawka środka może być zredukowana.

 Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Treść:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie ofert handlowych:
‹ wstecz
Facebook