Ciągniki rolnicze Maszyny rolnicze Kombajny Ładowarki Maszyny komunalne Maszyny sadownicze

OPIS SZCZEGÓŁOWY PRODUKTU

Zdjęcie Nazwa produktu, cena Akcja
Opryskiwacz sadowniczy SERIA OCTOPUS
Index : 1893
Zadzwoń zapytaj o cenę

Opis produktu:

Opryskiwacze sadownicze serii OCTOPUS w zależności od wersji przeznaczone są do wykonywania zabiegów w uprawach krzewiastych  - np. porzeczkach oraz w uprawach rzędowych – np. truskawek, w których konieczne jest wspomaganie oprysku strumieniem powietrza.

Seria OCTOPUS może być wyposażona w trzy rodzaje przystawek typu SAD/P, SAD/T i SAD/TP. Każda z przystawek składa się z wentylatora promieniowego o średnicy 470 mm i wydajności maksymalnej 16 tys. m3/h, strumienicy ślimakowej rozdzielającej strumień powietrza równomiernie do 10 rur zakończonych specjalnymi dyfuzorami, w których zamontowane są rozpylacze. Poszczególne przystawki różnią się konstrukcją nośną dostosowaną do konkretnych zastosowań.

 

- SAD/P – stosowana w opryskiwaczach zawieszanych i ciąganych, dyfuzory rozłożone są na kratowej konstrukcji regulowanej w pionie i poziomie; przeznaczona do upraw krzewiastych – porzeczek, malin itp.

- SAD/T – stosowana w opryskiwaczach zawieszanych i ciąganych, dyfuzory rozłożone są na belce składanej wzdłuż opryskiwacza, rozstaw dyfuzor w jest regulowany. Model ten przeznaczony do upraw rzędowych, takich jak truskawki, poziomki, ogórki, sałata, kapusta, rzodkiewka itp. Dla opryskiwaczy zawieszanych belka jest podnoszona i rozkładana mechanicznie (ręcznie) a stabilizowana hydraulicznie. Dla opryskiwaczy ciąganych belka jest w pełni sterowana hydraulicznie, składana zależnie (symetrycznie) z hydrauliczną stabilizacją i podnoszeniem.

 

- SAD/TP – stosowana w opryskiwaczach ciąganych, łączy w sobie funkcjonalność obu ww. przystawek, dyfuzory rozłożone są na belce składanej  mechanicznie do góry z tyłu opryskiwacza, podnoszona mechanicznie, stabilizowana hydraulicznie; rozstaw dyfuzorów jest regulowany; po rozłożeniu belka może być stosowana w uprawach rzędowych identycznie jak belka typu T, po złożeniu natomiast może być stosowana identycznie jak belka typu P do upraw krzewiastych

 Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Treść:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie ofert handlowych:
‹ wstecz
Facebook