Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client0/web576/web/index.php on line 12
Roltech | Autoryzowany dealer ciągników. Sprzedaż maszyn rolniczych
Ciągniki rolnicze Maszyny rolnicze Kombajny Ładowarki Maszyny komunalne Maszyny sadownicze

OPIS SZCZEGÓŁOWY PRODUKTU

Zdjęcie Nazwa produktu, cena Akcja
Przenośnik z czerpią T401/1 4 kW
Index : 1936
Zadzwoń zapytaj o cenę

Opis produktu:

Urządzenie ma szerokie zastosowanie w gospodarstwie rolnym. Służy między innymi do: podawania gotowej paszy z mieszalnika, podawania rozdrobnionej paszy z własnego śrutownika lub z gniotownika, rozładunku i załadunku ziarna. Może pracować pod maksymalnym kątem 45.


Przenośnik ślimakowy zwany jest też inaczej żmijką do zboża lub podajnikiem ślimakowym.

Od samego początku powstania firmy M-ROL produkcja maszyn i urządzeń związana jest z przenośnikami, które są popularnymi i bardzo prostymi urządzeniami w gospodarstwie o profilu działalności roślinnej. Głównym zadaniem żmijek do zboża jest transport ziarna z przyczep oraz pryzm w wyznaczone miejsce przez gospodarza.

W ofercie dostępne są modele z czerpnią, potocznie zwane zaciągowymi, z koszem zasypowym orazprzenośniki pionowe doskonale spisujące się w zasypywaniu silosów. Przenośniki można wydłużyć aż do 12 mb, ich wydajność jest uzależniona od średnicy danego przenośnika. Dostępne średnice : fi 110 mm, fi 140 mm, fi 150 mm oraz fi 250 mm. Przenośniki za dodatkową opłatą można wyposażyć w podstawy jezdne 2 lub 4 kołowe.

Przenośnik ślimakowy

to urządzenie, które służy do transportu zboża w gospodarstwie. Urządzenie to przyda się do rozładunku przyczep rolniczych, zasypywaniu silosów zbożowych. Jest to urządzenie, które w sposób znaczny ułatwia pracę związaną z transportem ziarna. Przenośnik ślimakowy służy bardzo często jako element linii do produkcji pasz oraz linii do magazynowania zboża. Przenośniki o długości od 4 do 12 mb, wydajność od 7 do 60 T/h, średnice rur od fi 110 do fi 250, silniki stosowane od 1,5 do 11 kW.

Przenośniki ślimakowe to bardzo proste maszyny rolnicze. Aby służyły nam jak najdłużej istotnym czynnikiem jest sprawdzanie stanu łożysk oraz pasów klinowych ponieważ są to elementy które zużywają się najczęściej. Podczas pracy przenośnika ślimakowego ważny jest również kąt jego pracy który powinien wynosić 45 stopni, wyjątkiem są przenośniki pionowe.

Jeśli chodzi natomiast o awaryjność to bardzo często przenośniki są uszkadzane mechanicznie w wyniku wypadku. W takich sytuacjach uszkodzeniu ulegają elementy przedłużające przenośnika, koła pasowe napędu przenośnika.Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Treść:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie ofert handlowych:
‹ wstecz
Facebook