Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client0/web576/web/index.php on line 12
Roltech | Autoryzowany dealer ciągników. Sprzedaż maszyn rolniczych

OPIS SZCZEGÓŁOWY PRODUKTU

Zdjęcie Nazwa produktu, cena Akcja
Ciągnik KUBOTA M4040N
Index : 2119
Zadzwoń zapytaj o cenę

Opis produktu:

Opis

Ciągnik Kubota M7040N to specjalistyczna maszyna sadownicza. Jego wąska budowa, zwrotność i duża moc pozwala na efektywną i wygodną pracę w sadach o szerokich i wąskich nasadzeniach.

Silnik
Szesnastozaworowa, 4-cylindrowa jednostka napędowa o pojemności 3,3 litra i mocy 74 KM, z turbosprężarką oraz układem recyrkulacji spalin EGR. Silnik spełnia normę emisji spalin EUR-IIIA. Wyróżnia go zastosowanie systemu ECDIS (Ekonomiczny, Centralny, Bezpośredni Wtrysk paliwa). Olej napędowy podaje się za pomocą mechanicznych wtryskiwaczy w dwóch etapach, przez co znacznie zwiększono skuteczność wykorzystania dawki paliwa, a tym samym ograniczono spalanie. Dwa wałki wyrównoważające gwarantują niezrównaną kulturę pracy silnika, a powierzchnie tłoków pokryte dwusiarczkiem molibdenu oraz bardzo dokładna obróbka każdego elementu jednostki napędowej – jej ogromną żywotność.

Rewers hydrauliczny
Dzięki zastosowaniu rewersu hydraulicznego zmiana kierunku jazdy następuje bardzo płynnie, bez potrzeby użycia pedału sprzęgła. Szczególnie sprawdza się to w pracy z ładowaczem czołowym, ponieważ dużo szybciej można wykonać zadania związane z jazdą do przodu i do tyłu.

Przedni most
Przeniesienie napędu na przednie koła odbywa się za pomocą przekładni stożkowych zatopionych w kąpieli olejowej i zamkniętych w szczelnej obudowie. Takie rozwiązanie zapewnia utrzymanie mechanizmu w czystości oraz możliwość bezpiecznego przekazania całkowitej mocy na koła nawet przy maksymalnym skręcie i obciążeniu przodu ciągnika.

Napęd przedni załączany jest elektro-hydraulicznie za pomocą przycisku na desce rozdzielczej – również podczas jazdy.

Bi-Speed Turn
Nowoczesny system skrętu Bi-Speed Turn powoduje, że po przekroczeniu kąta 35 stopni koła przednie zaczynają obracać się z prędkością prawie dwa razy wyższą niż koła tylne. W ten sposób zmniejsza się promień zawracania ciągnika, co ułatwia wjechanie w kolejne rzędy nasadzeń, a także manewrowanie między zabudowaniami. W modelu M7040N minimalny promień skrętu z włączonym systemem Bi-Speed Turn wynosi 3,5 m.

Wał odbioru mocy
W standardzie ciągnik M7040N oferuje WOM o dwóch prędkościach obrotowych - 540 i 540E. Prędkość ekonomiczna 540E jest wskazana przy pracy z urządzeniami, które potrzebują mniejszą moc. W tym trybie prędkość 540 obrotów na minutę uzyskuje się przy niższych obrotach silnika, co gwarantuje jeszcze bardziej ekonomiczną pracę.

Skrzynia biegów
Ciągnik Kubota M7040N wyposażono w pełni zsynchronizowaną skrzynię biegów o 5 przełożeniach głównych. Seryjny reduktor posiada 3 zakresy - szosowe, polowe i pełzające. W rezultacie użytkownik ma do wyboru 15 przełożeń, które umożliwiają jazdę z prędkością od 0,4 do 34,8 km/h

Kabina
Kabina traktora sadowniczego Kubota M7040N zapewnia operatorowi wyjątkowo dużą przestrzeń dzięki prawie zupełnie płaskiej podłodze oraz dużej ilości miejsca nad głową. Niezrównaną wygodę podczas pracy gwarantuje również przemyślane rozmieszczenie elementów kontrolnych, wspomaganie kierownicy, seryjna klimatyzacja oraz doskonała widoczność dzięki dwóm przednim i dwóm tylnym reflektorom roboczym, a także lampom głównym z funkcją doświetlenia obszaru pracy.

Układ hydrauliczny i tylny TUZ
Kubota M7040N dysponuje pompą hydrauliczną podającą 61,0 L/min oleju na tylne szybkozłącza hydrauliczne. Taka wydajność gwarantuje odpowiednią moc do zasilania specjalistycznych narzędzi sadowniczych. W standardzie ciągnik oferuje dwie sekcje hydrauliki zewnętrznej, a tylny TUZ kategorii II oferuje udźwig 1900 kg i jest sterowany mechanicznie.

Wyposażenie standardowe
Model M7040N seryjnie oferuje obciążniki przednie o wadze,  rewers bezsprzęgłowy, system zacieśniania skrętu Bi-Speed Turn, wspomaganie kierownicy, klimatyzację, fotel amortyzowany mechanicznie, biegi pełzające oraz kompletny zaczep tylny z zaczepem rolniczym i zaczepem transportowym.
 Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Treść:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie ofert handlowych:
‹ wstecz
Facebook