Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client0/web576/web/index.php on line 12
Roltech | Autoryzowany dealer ciągników. Sprzedaż maszyn rolniczych

OPIS SZCZEGÓŁOWY PRODUKTU

Zdjęcie Nazwa produktu, cena Akcja
Ciągnik KUBOTA M6040
Index : 2120
Zadzwoń zapytaj o cenę

Opis produktu:

Opis

Ciągnik Kubota M6040N to specjalistyczna maszyna sadownicza. Jego wąska budowa i zwrotność pozwalają na efektywną i wygodną pracę w sadach o szerokich i wąskich nasadzeniach.

Silnik
Szesnastozaworowa, 4-cylindrowa jednostka napędowa o pojemności 3,3 litra i mocy 66 KM, z turbosprężarką oraz układem recyrkulacji spalin EGR. Silnik spełnia normę emisji spalin EUR-IIIA. Wyróżnia go zastosowanie systemu ECDIS (Ekonomiczny, Centralny, Bezpośredni Wtrysk paliwa). Olej napędowy podaje się za pomocą mechanicznych wtryskiwaczy w dwóch etapach, przez co znacznie zwiększono skuteczność wykorzystania dawki paliwa, a tym samym ograniczono spalanie. Dwa wałki wyrównoważające gwarantują niezrównaną kulturę pracy silnika, a powierzchnie tłoków pokryte dwusiarczkiem molibdenu oraz bardzo dokładna obróbka każdego elementu jednostki napędowej – jej ogromną żywotność.

Rewers hydrauliczny
Dzięki zastosowaniu rewersu hydraulicznego zmiana kierunku jazdy następuje bardzo płynnie, bez potrzeby użycia pedału sprzęgła. Szczególnie sprawdza się to w pracy z ładowaczem czołowym, ponieważ dużo szybciej można wykonać zadania związane z jazdą do przodu i do tyłu.

Przedni most
Przeniesienie napędu na przednie koła odbywa się za pomocą przekładni stożkowych zatopionych w kąpieli olejowej i zamkniętych w szczelnej obudowie. Takie rozwiązanie zapewnia utrzymanie mechanizmu w czystości oraz możliwość bezpiecznego przekazania całkowitej mocy na koła nawet przy maksymalnym skręcie i obciążeniu przodu ciągnika.

Napęd przedni załączany jest elektro-hydraulicznie za pomocą przycisku na desce rozdzielczej – również podczas jazdy.

Bi-Speed Turn
Nowoczesny system skrętu Bi-Speed Turn powoduje, że po przekroczeniu kąta 35 stopni koła przednie zaczynają obracać się z prędkością prawie dwa razy wyższą niż koła tylne. W ten sposób zmniejsza się promień zawracania ciągnika, co ułatwia wjechanie w kolejne rzędy nasadzeń, a także manewrowanie między zabudowaniami. W modelu M6040N minimalny promień skrętu (z Bi-Speed Turn) wynosi 3,5 m.

Wał odbioru mocy
W standardzie ciągnik M6040N oferuje WOM o dwóch prędkościach obrotowych - 540 i 540E. Prędkość ekonomiczna 540E jest wskazana przy pracy z urządzeniami, które potrzebują mniejszą moc. W tym trybie prędkość 540 obrotów na minutę uzyskuje się przy niższych obrotach silnika, co gwarantuje jeszcze bardziej ekonomiczną pracę.

 Skrzynia biegów
Ciągnik Kubota M6040N wyposażono w pełni zsynchronizowaną skrzynię biegów o 5 przełożeniach głównych. Seryjny reduktor posiada 3 zakresy - szosowe, polowe i pełzające. W rezultacie użytkownik ma do wyboru 15 przełożeń, które umożliwiają jazdę z prędkością od 0,4 do 34,8 km/h 

Układ hydrauliczny i tylny TUZ
Kubota M6040N dysponuje pompą hydrauliczną podającą 61,0 L/min oleju na tylne szybkozłącza hydrauliczne. Taka wydajność gwarantuje odpowiednią moc do zasilania specjalistycznych narzędzi sadowniczych. W standardzie ciągnik oferuje dwie sekcje hydrauliki zewnętrznej, a tylny TUZ kategorii II oferuje udźwig 1900 kg i jest sterowany mechanicznie..

 Wyposażenie standardowe
Traktor sadowniczy Kubota M6040N jest oferowany wyłącznie w wersji z ramą ochronną. Fabryczna kabina nie jest do niego dostępna. Dla wygody operatora ciągnik posiada wspomaganie kierownicy. Inne elementy wyposażenia standardowego obejmują obciążniki przednie o wadze 470 kg, rewers bezsprzęgłowy, system zacieśniania skrętu Bi-Speed Turn, fotel amortyzowany pneumatycznie, biegi pełzające oraz kompletny zaczep tylny z belką rolniczą i zaczepem transportowym.Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Treść:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie ofert handlowych:
‹ wstecz
Facebook