Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client0/web576/web/index.php on line 12
Roltech | Autoryzowany dealer ciągników. Sprzedaż maszyn rolniczych

OPIS SZCZEGÓŁOWY PRODUKTU

Zdjęcie Nazwa produktu, cena Akcja
Seria Steyr Multi
Index : 2124
Zadzwoń zapytaj o cenę

Opis produktu:

WSZECHSTRONNY WYNALAZEK STWORZONY W AUSTRII

Nowa seria Multi ecotech spełnia wszystkie wymagania, które na wielozadaniowy ciągnik nakładają prace zróżnicowanego rolnictwa. Zaprojektowany i wyprodukowany w St. Valentin, w Austrii nowy Multi charakteryzuje się niezwykle szerokim spektrum zastosowań. Z potężnym momentem obrotowym, ekonomicznymi silnikami, optymalizowanymi przełożeniami oraz niskim punktem ciężkości Multi ecotech zachwyca. Gwarantuje niezakłócone działanie w trybie Shuttle, stałą prędkość pracy w terenie, a co więcej, został idealnie przygotowany do korzystania z ładowacza czołowego.
Kabina nowego Multi gwarantuje najwyższy komfort w ergonomicznych warunkach. Z trzema przyszłościowymi silnikami o mocy od 99 do 114 KM Multi gwarantuje profil działania, na który jest największy popyt. Nie ma znaczenia w jakich warunkach przyjdzie mu działać, czy to w górach, czy na pagórkach lub może na płaskim terenie, czy dla celów rolniczych, leśnych, przemysłowych, czy miejskich. Steyr Multi jest uniwersalnym tytanem pracy z perspektywą długotrwałych osiągnięć.

 

Parametry techniczneKOMFORT KIEROWCYSILNIKSKRZYNIA BIEGÓW I NAPĘDWOMHYDRAULIKA/ S-TECH/ ECOTRONIK

WERSJE MODELI multi 4095 multi 4105 multi 4115
Nominalna moc silnika wg ECE R1201) [kW (KM)] 73 / 99 79 / 107 84 / 114
Pojemność / Ilość cylindrów [cm3] 3.400 / 4 3.400 / 4 3.400 / 4

 

KOMFORTOWA KABINA MULTI Z NAJLEPSZĄ WIDOCZNOŚCIĄ

Dzięki najnowszej komfortowej kabinie Multi sprawi, że nawet najdłuższy dzień pracy będzie tylko przyjemnością. Bez względu na warunki terenowe pracy Multi nowa kabina wszędzie i zawsze zapewnia maksymalny komfort jazdy i bezpieczeństwo. Tak jak w przypadku serii Kompakt, Profi i CVT podłoga kabiny jest zupełnie płaska, co zapewnia nieograniczoną swobodę poruszania. Łatwy dostęp do kabiny zapewniają drzwi z dwóch stron, dzięki czemu efektywność wzrasta jeszcze bardziej.

1 NIEOGRANICZONA WIDOCZNOŚĆ ORAZ OKNO DACHOWE
 
Jedną z najbardziej imponujących cech Multi jest jego idealna, 360-stopniowa widoczność. Przeszklenia okien bocznych zakłócają jedynie wąskie podłużne słupki. Dzięki temu widoczność horyzontalna wynosi 360 stopni. Dzięki szklanym panelom pełnej wysokości oraz przeszklonemu dachowi z zabezpieczeniem przed promieniami słonecznymi widoczność wertykalna także jest nieograniczona. Kabina Multi gwarantuje, że wszystkie urządzenia oraz obszar prac pozostają w pełnej widoczności, tak samo jak i urządzenia zamocowane na ładowaczu czołowym.


2 KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO
 
Aby dzień pracy był przyjemnością Mutli wyposażono w ergonomiczne wyprofilowane siedzenie dla kierowcy oraz bardzo wygodne siedzenie pasażera. Reflektory zintegrowane ze stabilną konstrukcją kabiny wraz z głównymi światłami zapewniają wspaniałą widoczność, bez względu na porę dnia czy nocy.


3 POZYTYWNY KLIMAT
 
Nowoczesny system wentylacji dla systemu ogrzewania i klimatyzacji zapewnia idealne środowisko pracy w kabinie, nawet przez wiele godzin. Najlepsze z możliwych wyciszenie kabiny z poziomem hałasu wynoszącym zaledwie 72 dB(A) także wpływa na dobrą kondycję kierowcy podczas pracy. 

TECHNOLOGIA SILNIKA WYKRACZAJĄCA DALEKO W PRZYSZŁOŚĆ

Wielozadaniowy ciągnik wyposażony jest w silniki turbodiesel z wtryskiem common rail, co wyznacza nowe standardy dotyczące siły, elastyczności, oszczędności oraz ochrony środowiska. Wszystkie wersje wyposażono w najnowsze silniki ecotech, które w porównaniu z konwencjonalnymi silnikami diesel produkują więcej mocy przy znacznie ograniczonym zużyciu paliwa oraz emisji tlenku azotu zredukowanej aż o 90%. Jednocześnie nowe silniki Multi charakteryzują się także wysokim momentem obrotowym, stałą mocą w szerokim zakresie prędkości silnika oraz wyjątkową niezawodnością.

1 NAJLEPSZA DOSTĘPNA TECHNOLOGIA
 
W zależności od wybranego modelu Multi silniki różnią się między sobą mocą i momentem obrotowym. Multi 4095 osiąga moc 99 KM oraz maksymalny moment obrotowy 407 Nm, Multi 4105 osiąga 107 KM oraz maksymalny moment obrotowy 444 Nm, a Multi 4115 114 KM oraz 457 Nm, wszystkie z pojemnością czterocylindrowego silnika wynoszącą 3,4 litra. Wszystkie silniki wyposażone są w turbodoładowanie i intercooler oraz nowoczesny wtrysk bezpośredni common rail. Standardowo w tej generacji silników gwałtowny wzrost momentu obrotowego zapewnia wspaniałe przyspieszenie na drodze, a także gwarantuje dużą siłę w terenie. Jednocześnie do WOM oraz pomp hydraulicznych dostarczana jest stała potężna moc. Nowa technologia chłodnicza z ultra doskonałą strukturą odprowadza więcej ciepła. Dzięki temu najbardziej nawet ekstremalne obciążenia podczas bardzo wysokich temperatur otoczenia nie przegrzeją Multi. Tak samo dzieje się w przypadku skrajnie arktycznych temperatur, gdzie wysokowydajny akumulator oraz system ogrzewania wstępnego cylindrów zapewniają bezproblemowy rozruch Multi.


2 NIEZAWODNOŚĆ W RUCHU
 
Potężne silniki diesel serii Multi nie zostały zaprojektowane wyłącznie pod kątem mocy, efektywności i troski o środowisko – tutaj ważne były także niezawodność i trwałość. Z okresem między obsługowym wynoszącym 600 godzin Multi oszczędza nie tylko czas, ale i pieniądze. Do wszystkich komponentów wymagających czyszczenia i konserwacji jest łatwy dostęp. Rutynowe kontrole poziomu oleju czy napięcia pasów są ułatwione dzięki łatwemu dostępowi do silnika. W taki silnik powinien być wyposażony każdy ciągnik. 

NAJLEPSZA DYSTRYBUCJA MOCY

Wysokowydajna przekładnia zaprojektowana wyłącznie i specjalnie dla Steyr Multi służy do przesyłu stałej mocy silnika ecotech do układu napędowego i WOM, przy największej możliwej wydajności. Idealnie dopasowany do krzywej mocy silnika, podłączalny napęd 4WD oraz elektroniczno-hydrauliczna blokada mechanizmu różnicowego gwarantują najlepszą dystrybucję mocy w każdych warunkach i na wszelkich rodzajach nawierzchni

1 DOKŁADNIE UKIERUNKOWANA PRODUKTYWNOŚĆ
 

Potężna przekładnia Multi z 32 biegami do przodu oraz 32 w tył została wyposażona w 4 begi zmieniane pod obciążeniem wraz ze Speedmatching dla precyzyjnej zmiany biegów oraz kierunków jazdy wyłącznie przez wciśnięcie guzika. Powerclutch zintegrowane z Multicontrollerem odpowiada za sprzęgło, dzięki czemu kierowca nie musi obsługiwać pedału sprzęgła, aby płynnie wyregulować trakcję i moc wyjściową w każdej sytuacji. Dzięki Powerclutch Multi jest tak samo sprawny w pochyłym terenie, jak w przypadku prac w polu czy podczas ciągnięcia dużych obciążeń. Z przekładnią Eco Multi osiąga maksymalną prędkość wynoszącą 40 km/h na drodze, przy prędkości silnika wynoszącej zaledwie 1.750 obr./min. Dzięki temu zmniejszają się nakłady na transport, nawet w przypadku większych odległości.

2 PRECYZYJNY, MOCNY I TRWAŁY
 

Nową przekładnię Multi zaprojektowano w taki sposób, aby niezawodnie wytrzymywała najwyższe obciążenia i po wielu godzinach bezustannej pracy nadal działała tak precyzyjnie i gładko, jak pierwszego dnia. Wysokowytrzymałe specjalne stopy łożysk oraz przekładni wraz z zaawansowanym systemem smarowania sprawiają, że napęd Multi jest niezwykle trwały. Dzięki temu codzienna praca może być wykonywana na najwyższym poziomie.

3 ZWROTNY I WSZECHSTRONNY
 

Z blokadą kierownicy wynoszącą 55 stopni oraz promieniem skrętu zaledwie 4,2 m Multi może manewrować w najbardziej ciasnych przestrzeniach. Trwałe i mocne osie 4WD zapewniają najlepszą trakcję w każdym terenie. Mechanizm różnicowy tylnej osi może zostać uruchomiony elektroniczno-hydraulicznie razem z mechanizmem różnicowym osi przedniej. Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Treść:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie ofert handlowych:
‹ wstecz
Facebook