Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client0/web576/web/index.php on line 12
Roltech | Autoryzowany dealer ciągników. Sprzedaż maszyn rolniczych

OPIS SZCZEGÓŁOWY PRODUKTU

Zdjęcie Nazwa produktu, cena Akcja
Seria Steyr Profi Classic
Index : 2125
Zadzwoń zapytaj o cenę

Opis produktu:

Wydajność i wszechstronność oferujemy w wersji podstawowej. Serie Profi Classic ecotech gwarantują imponującą technologię z szerokim spektrum możliwości i użycia. Kabina Steyr SK3 ze swoim niskim dachem, ergonomicznie rozplanowanymi sterownikami i wspaniałą widocznością zapewnia wykonanie każdego zadania bez względu na porę z sukcesem i produktywnie.

Parametry techniczne

 WERSJE MODELI

 4110 PROFI CLASSIC

 6125 PROFI CLASSIC 6410 PROFI CLASSIC 
Nominalna moc silnika wg ECE R1201) [kW (KM)]  81 / 110

 92 / 125 

 103 / 140
Pojemność / Ilość cylindrów [cm3]  4.485 / 4

6.728 / 6

6.728 / 6

1) ECE R120 jest zgodne z ISO 14396 lub 2000/25/EC lub EG 97/68

IDEALNE ŚRODOWISKO PRACY

Już po wejściu do kabiny Profi Classic przez szerokie drzwi oszałamia jej wspaniała widoczność. Dzięki konstrukcji czterosłupowej jesteśmy otoczeni przez warstwę szkła niezakłóconą ramami z dolnymi partiami uchylnymi do wewnątrz. Jest to równoznaczne nie tylko z dodatkowym potencjałem kabiny czy drzwi, ale także przestronnością, jakże unikalną w tej klasie ciągników. Dzięki wyjątkowej 360-stopniowej widoczności cały czas mamy podgląd na obszar naszych prac, a dzięki przeszklonemu oknu dachowemu, stanowiącemu wyposażenie standardowe, łatwo nam śledzić pracę ładowacza czołowego.

1 KOMFORT PROFI CLASSIC
 

W wyposażeniu standardowym znajduje się niski dach, jak również system klimatyzacji oraz pneumatyczne zawieszenie siedzenia kierowcy. Wszystkie sterowniki rozmieszczono ergonomicznie, dla precyzyjnej i intuicyjnej obsługi. Tak, jak w przypadku modeli Profi ciągniki Profi Classic są dostępne także z zawieszoną kabiną oraz zawieszeniem przedniej osi.

2 IDEALNA ATMOSFERA PRACY

 

Standardowy pakiet klimatyzacji jest dostępny także z automatyczną regulacją temperatury.

 

SILNIKI PROFI CLASSIC – EKONOMICZNE, TRWAŁE I MOCNE

Ciągniki Profi Classic są napędzane przez przyjazne środowisku silniki turbodiesel z technologią ecotech. Czterozaworowe silniki z intercoolerem o pojemności od 4,5 do 6,7 litra odznaczają się ogromną mocą i wyjątkową elastycznością przy niskich obrotach silnika, produkując o 90% mniej szkodliwych substancji i znacznie ograniczając zużycie paliwa. Nowe silniki Profi Classic to także oszczędność kosztów przy jednoczesnej zgodności z dyrektywą UE IIIB.

EFEKTYWNIE PRZENOSZONA MOC

Największym priorytetem przy tworzeniu przekładni serii Steyr Profi Claccis była wysoka wydajność. W zależności od wersji napędy te zostały wyposażone w skrzynię Powershuttle do wyboru z 2-stopniowym lub 4-stopniowym napędem Powershift. W przypadku 4-stopniowej skrzyni Powershift do 8 (16 x 16 biegów) lub 9 (17 x 16 biegów) biegów można zmieniać automatycznie podczas jazdy drogowej.

1 STEYR POWER-2
 
Dwustopniowa skrzynia Powershift z 24 x 24 biegami w trzech zakresach czterech biegów znajduje się w wyposażeniu standardowym Profi Classic. Trzy zakresy są zoptymalizowane dla trudniejszych upraw, dla wyjątkowej zwrotności podczas pracy z przednim ładowaczem i dla szybkiego transport drogowego.


2 CZYSTA PRECYZJA MOCY
 
Niebywale potężna moc Steyr Profi Classic jest przekazywana precyzyjnie i w wygodny sposób. Dzieje się tak dlatego, że oprócz aktywnego zarządzania trakcją ciągniki Profi wyposażone są także w inne układy optymalizujące kierowanie i hamowanie, w każdej możliwej do wyobrażenia sobie sytuacji. Z ciągnikiem Steyr Profi Classic zawsze możesz polegać na zwrotności i maksymalnym bezpieczeństwie na drodze, na polu, w lesie, w stromym terenie czy też w gospodarstwie.


3 ZARZĄDZANIE NAPĘDEM 4WD ORAZ BLOKADĄ MECHANIZMU RÓŻNICOWEGO
 
System kontroli trakcji 4WD automatycznie blokuje mechanizm różnicowy w zależności od prędkości, promienia skrętu oraz promienia zaczepu. 

WYDAJNE PRZEŁOŻENIE MOCY SILNIKA

WOM w ciągnikach Steyr Profi Classic oferuje trzy zakresy prędkości i ustawienia ekonomiczne w celu zminimalizowania zużycia paliwa. Przedni zaczep z WOM-em jest dostępny w wersji opcjonalnej, aby moc w modelach Profi mogła być dystrybuowana jednocześnie na przód i tył, na przykład w przypadku kombinacji przedniej i tylnej kosiarki. Przy dwóch różnych urządzeniach zamontowanych z przodu i z tyłu możliwe jest także zaprogramowanie kilku etapów pracy w jednym ruchu.

1 WYSOKOWYDAJNY WOM SERII PROFI CLASSIC
 
WOM działa zupełnie niezależnie i jest napędzany bezpośrednio przez silnik w celu eliminacji strat mocy. Chłodzone olejem sprzęgło wielotarczowe zapewnia bezproblemowe przełączanie WOM-u przy jakichkolwiek obciążeniach. WOM jest dostępny z 6 lub 21 klinami.


2 PŁYNNE URUCHOMIENIE CIĘŻKICH MASZYN
 
Funkcja płynnego rozruchu zapewnia stopniowy wzrost momentu obrotowego przy podłączeniu WOM. Dochodzi on do maksymalnej wartości w momencie, gdy czujniki wyczują wysoki stopień bezwładu rozruchu. Hamulec hydrauliczny ma na celu powstrzymanie płynnego rozruchu oprzyrządowania w przypadku gdy WOM jest wyłączony. Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Treść:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie ofert handlowych:
‹ wstecz
Facebook