Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client0/web576/web/index.php on line 12
Roltech | Autoryzowany dealer ciągników. Sprzedaż maszyn rolniczych

OPIS SZCZEGÓŁOWY PRODUKTU

Zdjęcie Nazwa produktu, cena Akcja
Seria Steyr Profi
Index : 2126
Zadzwoń zapytaj o cenę

Opis produktu:

Seria Steyr Profi ecotech wyróżnia się najnowocześniejszą technologią i najwyższym poziomem rentowności. Wszechstronny i wysokowydajny ciągnik, który łączy w sobie idealne warunki do pracy wraz z najnowocześniejszymi systemami obsługi. Maksymalna produktywność wpływająca na najwyższe zyski – wartości unikalne w tej klasie ciągników. Wszystkie modele Steyr Profi ecotech wyposażono teraz w Multicontrollery najnowszej generacji. Zintegrowany Panel Sterowania (ICP) zamontowano w nowym podłokietniku. To nowatorskie wspomaganie operatora zapewnia mu pełny przegląd wszystkich funkcji ciągnika wraz z intuicyjnie rozmieszczonymi membranowymi klawiszami. Joystick zintegrowany z podłokietnikiem służy do obsługi sterowników zamontowanych z tyłu oraz w części centralnej, włącznie z ładowaczem czołowym oraz przednią hydrauliką. Kolejnym novum jest jednolity panel wskaźników w kolumnie A.

 

HYDRAULIKA

 

WERSJE MODELI 4110 PROFI 4120 PROFI 4130 PROFI 6125 PROFI 6140 PROFI
Nominalna moc silnika wg ECE R1201) [kW (KM)] 81 / 110 89 / 121 96 / 131 92 / 125 103 / 140
Pojemność / Ilość cylindrów [cm3] 4.485 / 4 4.485 / 4 4.485 / 4 6.728 / 6 6.728 / 6

 

NAJLEPSZA WIDOCZNOŚĆ, NAJWYŻSZY KOMFORT

Ciągniki Steyr wyróżniają się pierwszorzędną jakością widoczną w wyglądzie i wykonaniu kabiny. Lata pracy i doświadczeń inżynierów Steyr złożyły się na idealny produkt charakteryzujący się harmonią formy i funkcji. Dla serii Profi powstała luksusowa kabina SK 3. Roztacza sobą powiew najlepszego projektu i komfortu jest także dostępna w wersji z niskim dachem.

1 KOMFORT PROFI
 
Kabina oferuje niezakłóconą widoczność w poziomie jak i w pionie, unikalną dla tej klasy ciągników. Multicontroller w standardowym wyposażeniu oraz kluczowe funkcje obsługiwane saza pomocą jednej ręki. Poza regulacją prędkości jazdy Powershift, Powershuttle oraz zaczepu, zapewnia także dostęp do funkcji Easy-Tronic, do zaprogramowania opcji uwrocia, jak również do ustawień przepływu oraz regulatora czasu zdalnych zaworów. 


2 CHŁODZENIE
 
System klimatyzacji w wersji podstawowej w każdym z ciągników Profi pozwala rozkoszować się chłodnym powietrzem w największe nawet upały, oferując przy tym wspaniałą widoczność. Specjalne filtry technostat zabezpieczają także przed pyłkami. Na życzenie, system klimatyzacji może zostać wyposażony w automatyczną kontrolę temperatury. 

 

SILNIKI PROFI – EKONOMICZNE, TRWAŁE I MOCNE

Ciągniki Profi Classic są napędzane przez przyjazne środowisku silniki turbodiesel z technologią ecotech. Czterozaworowe silniki z intercoolerem o pojemności od 4,5 do 6,7 litra odznaczają się ogromną mocą i wyjątkową elastycznością przy niskich obrotach silnika, produkując o 90% mniej szkodliwych substancji i znacznie ograniczając zużycie paliwa. Nowe silniki Profi Classic to także oszczędność kosztów przy jednoczesnej zgodności z dyrektywą UE IIIB.

1 POWER PLUS
 
Ten system dostarcza na żądanie do 28 KM powyżej nominalnej mocy przy utrzymaniu stałej prędkości WOM-u, dla przykładu podczas prac w wymagającym i urozmaiconym terenie. W momencie, gdy wzrasta zapotrzebowanie na moment obrotowy WOM-u Power Plus automatycznie reguluje działanie silnika. Zwiększa to produktywność, jak również jakość pracy w polu. Technologia jest także dostępna podczas prac transportowych i hydraulicznych.


2 SPEED PLUS
 
Ten system pozwala na ustawienie dwóch zakresów prędkości silnika niezbędnych podczas prac z prasą, zraszania lub wiercenia, dla przykładu: zapewnienie stałej prędkości WOM-u podczas jakichkolwiek delikatnych działań. Ustawienia te zostaną automatycznie deaktywowane przez system Easy Tronic podczas zakrętów, a następnie aktywowane ponownie natychmiast po rozpoczęciu prostej jazdy. 

DLA NAJCIĘŻSZYCH WARUNKÓW

Największym priorytetem przy tworzeniu przekładni serii Steyr Profi Claccis była wysoka wydajność. W zależności od wersji przekładnie te zostały wyposażone w skrzynię Powershuttle do wyboru z 2-stopniową lub 4-stopniową skrzynią Powershift. W przypadku 4-stopniowej skrzyni Powershift do 8 (16 x 16 biegów) lub 9 (17 x 16 biegów) biegów można zmieniać automatycznie podczas jazdy drogowej.

1 PRACA BEZ WYSIŁKU DZIĘKI POWERSHUTTLE
 

Aby zmienić kierunek jazdy, wystarczy przesunąć dźwignię przekładni Power Shuttle lub nacisnąć przycisk na dźwigni Multicontroller.
2 CZYSTA PRECYZJA MOCY
 

Niebywale potężna moc Steyr Profi Claccis jest napędzana precyzyjnie i w wygodny sposób. Zawdzięczmy to temu, że oprócz aktywnego zarządzania trakcją ciągniki Profi wyposażone są także w inne układy optymalizujące sterowanie i hamowanie w każdej możliwej do wyobrażenia sobie sytuacji. Niezawodność Steyr Profi Classic w zakresie zwrotności i maksymalnego bezpieczeństwa jest niepodważalna, bez względu na teren jego działania - czy to droga, pole, las, strome wzgórze, czy gospodarstwo. 

3 MINIMALNE KOŁO SKRĘTU DLA MAKSYMALNEJ ZWROTNOŚCI
 

Wspaniały silnik zapewnia niewiarygodny kąt obrotu wynoszący 55 stopni w przypadku ciągników Profi i Profi Classic. Wraz z kątem wyprzedzenia sworznia zwrotnicy wynoszącym 12 stopni oraz sterowanymi zderzakami kąt skrętu jest znacząco niski. Dlatego Profi jest wyjątkowo zwrotny nawet w najciaśniejszych zakrętach. 

WOM PROFI DLA MAKSYMALNEJ ELASTYCZNOŚCI

WOM w ciągnikach Steyr Profi Classic oferuje trzy zakresy prędkości i ustawienia ekonomiczne w celu zminimalizowania zużycia paliwa. Przedni zaczep z WOM-em jest dostępny w wersji opcjonalnej, aby moc w modelach Profi mogła być dystrybuowana jednocześnie na przód i tył, na przykład w przypadku kombinacji przedniej i tylnej kosiarki. Przy dwóch różnych urządzeniach zamontowanych z przodu i z tyłu możliwe jest także zaprogramowanie kilku etapów pracy w jednym ruchu.

1 PODWÓPODWÓJNA PRODUKTYWNOŚĆ Z PRZEDNIM ZACZEPEM I PRZEDNIM WOMEM
 
Alle Steyr Profi Modelle sind auf Wunsch mit einem voll integrierten Anbauraum für Frontgeräte lieferbar. Das Fronthubwerk ist mit zwei Doppel-Hydraulikzylindern ausgestattet. Die Position kann zum bodennahen Arbeiten – zum Beispiel beim Mähen – auf Schwimmstellung eingestellt werden. Wird das Fronthubwerk nicht benötigt, kann das Gestänge angehoben werden, um die Wendigkeit zu verbessern. Die Frontzapfwelle überträgt die volle Motorleistung bei einer Drehzahl von 1.000 U/min bei nur 1.893 Motorumdrehungen wo auch die maximale Motorleistung zur Verfügung steht. Für hydraulisch betätigte Geräte sind bis zu 4 Schnellkupplungen verfügbar. Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Treść:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie ofert handlowych:
‹ wstecz
Facebook