Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client0/web576/web/index.php on line 12
Roltech | Autoryzowany dealer ciągników. Sprzedaż maszyn rolniczych

OPIS SZCZEGÓŁOWY PRODUKTU

Zdjęcie Nazwa produktu, cena Akcja
Seria Steyr Profi CTV
Index : 2127
Zadzwoń zapytaj o cenę

Opis produktu:

Aby zapewnić najlepsze osiągi, trzeba przeć naprzód. To właśnie robimy, proponując innowacyjne rozwiązania takie, jak technologia przekładni bezstopniowych (CVT), całkowicie zmieniony układ kabiny i umiejętne wkomponowanie tak docenianego przez rzesze użytkowników podłokietnika Multicontroller w inteligentne, nowe wnętrze. Dzięki temu Profi CVT już dziś jest wyposażony w technologię przekładni jutra, w tym w funkcję aktywnego zatrzymania (Active Stop), technologię podwójnego sprzęgła i jeszcze potężniejszy układ hydrauliczny.

 

HYDRAULIKA/ S-TECH

WERSJE MODELI 4110 profi cvt 4120 profi cvt 4130 profi cvt
Nominalna moc silnika wg ECE R1201) [kW (KM)] 81 / 110 89 / 121 96 / 131
Pojemność / Ilość cylindrów [cm3] 4.485 / 4 4.485 / 4 4.485 / 4

1) ECE R120 jest zgodne z ISO 14396 lub 2000/25/EC lub EG 97/68

 

NAJLEPSZA WIDOCZNOŚĆ, NAJWYŻSZY KOMFORT

Ciągniki Steyr wyróżniają się pierwszorzędną jakością widoczną w wyglądzie i wykonaniu kabiny. Lata pracy i doświadczeń inżynierów Steyr złożyły się na powstanie idealnego produktu charakteryzującego się harmonią formy i funkcji. Dla serii Profi powstała luksusowa i komfortowa kabina SK 3, dostępna także w wersji z niskim dachem.

1 KOMFORT PROFI CVT
 

Kabina oferuje niezakłóconą widoczność w poziomie jak i w pionie, unikalną dla tej klasy ciągników. Multicontroller w standardowym wyposażeniu oraz kluczowe funkcje obsługiwane za pomocą jednej ręki. Poza regulacją prędkości jazdy Powershift, Powershuttle oraz zaczepu zapewnia także dostęp do funkcji Easy-Tronic, do zaprogramowania opcji uwrocia, jak również do ustawień przepływu oraz regulatora czasu zdalnych zaworów.

2 CHŁODZENIE
System klimatyzacji w wersji podstawowej w każdym z ciągników Profi pozwala rozkoszować się chłodnym powietrzem w największe nawet upały, oferując przy tym wspaniałą widoczność. Specjalne filtry technostat zabezpieczają także przed pyłkami. Na życzenie system klimatyzacji może zostać wyposażony w automatyczną kontrolę temperatury. 

SILNIKI PROFI – EKONOMICZNE, TRWAŁE I MOCNE

Ciągniki Profi Classic są napędzane przez przyjazne środowisku silniki turbodiesel z technologią ecotech. Czterozaworowe silniki z intercoolerem o pojemności od 4,5 do 6,7 litra odznaczają się ogromną mocą i wyjątkową elastycznością przy niskich obrotach silnika, produkując o 90% mniej szkodliwych substancji i znacznie ograniczając zużycie paliwa. Nowe silniki Profi Classic to także oszczędność kosztów przy jednoczesnej zgodności z dyrektywą UE IIIB.

1 POWER PLUS
 
Ten system dostarcza na żądanie do 28 KM powyżej nominalnej mocy przy utrzymaniu stałej prędkości WOM-u, dla przykładu podczas prac w wymagającym i urozmaiconym terenie. W momencie, gdy wzrasta zapotrzebowanie na moment obrotowy WOM-u Power Plus automatycznie reguluje działanie silnika. Zwiększa to produktywność, jak również jakość pracy w polu. Technologia jest także dostępna podczas prac transportowych i hydraulicznych.

 

BEZSTOPNIOWO W NOWĄ PRZYSZŁOŚĆ PRACY ROLNIKÓW

Profi CVT zawdzięcza swoją nazwę najnowszej technologii przekładni bezstopniowych (CVT). Przekładnia bezstopniowa oznacza płynną jazdę i doskonałe sterowanie. Aby to osiągnąć, Steyr opracował inteligentny sposób optymalizacji momentu obrotowego w celu zapewnienia prędkości jazdy 50 km/h przy prędkości obrotowej silnika obniżonej do 1750 obr./min. Moc z silnika jest przenoszona częściowo hydraulicznie, ale przede wszystkim mechanicznie. Dzięki takiemu rozwiązaniu powstała solidna technologia, która spełnia najwyższe wymagania i zapewnia doskonały, bezstopniowy napęd do każdego zaplanowanego zadania – od prędkości pełzających aż do wysokich..

1 NOWA GENERACJA PRZEKŁADNI
 
Wydajna dystrybucja mocy oraz szybka reakcja mają miejsce dzięki nierównemu i niewymagającemu serwisowania sprzęgłu mechanicznemu z Technologią Double Clutch DKT™. Efektem jest płynna zmiana biegów bez przerw w dostarczaniu mocy, większe przyspieszenie oraz oszczędność paliwa.


2 CZYSTA PRECYZJA MOCY
 
Niebywale potężna moc Steyr Profi Classic jest przekazywana precyzyjnie i w wygodny sposób. Dzieje się tak dlatego, że oprócz aktywnego zarządzania trakcją ciągniki Profi wyposażone są także w inne układy optymalizujące kierowanie i hamowanie, w każdej możliwej do wyobrażenia sobie sytuacji. Z ciągnikiem Steyr Profi Classic zawsze możesz polegać na zwrotności i maksymalnym bezpieczeństwie na drodze, na polu, w lesie, w stromym terenie, czy też w gospodarstwie. 

WOM PROFI DLA MAKSYMALNEJ ELASTYCZNOŚCI

WOM w ciągnikach Steyr Profi Classic oferuje trzy zakresy prędkości i ustawienia ekonomiczne w celu zminimalizowania zużycia paliwa. Przedni zaczep z WOM-em jest dostępny w wersji opcjonalnej, aby moc w modelach Profi mogła być dystrybuowana jednocześnie na przód i tył, na przykład w przypadku kombinacji przedniej i tylnej kosiarki. Przy dwóch różnych urządzeniach zamontowanych z przodu i z tyłu możliwe jest także zaprogramowanie kilku etapów pracy w jednym ruchu.

1 PODWÓJNA PRODUKTYWNOŚĆ Z PRZEDNIM ZACZEPEM I PRZEDNIM WOM-EM
 
Wszystkie modele Steyr Profi i Profi Classic są dostępne z w pełni zintegrowanymi systemami mocowań przednich urządzeń dodatkowych. Przedni zaczep wyposażono w dwa podwójne cylindry hydrauliczne. Pozycję można ustawić tuż nad poziomem gruntu, na przykład dla kosiarek. Połączenie można podnieść w momencie, gdy przedni zaczep nie jest w użyciu w celu zwiększenia zwrotności. Przedni WOM przenosi pełną moc silnika przy prędkości WOM wynoszącej 1000 obr./min, a prędkości silnika zaledwie 1893 obr./min, przy której osiągalna jest maksymalna moc silnika. Dostępne jest do 4 szybkich łączników do sprzętu zasilanego hydraulicznie.Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Treść:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie ofert handlowych:
‹ wstecz
Facebook