Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client0/web576/web/index.php on line 12
Roltech | Autoryzowany dealer ciągników. Sprzedaż maszyn rolniczych

OPIS SZCZEGÓŁOWY PRODUKTU

Zdjęcie Nazwa produktu, cena Akcja
Seria Steyr CTV
Index : 2128
Zadzwoń zapytaj o cenę

Opis produktu:

Podstawą jest tutaj innowacyjna skrzynia biegów z przekładnią bezstopniową będąca rezultatem ponad dziesięcioletnich badań i testów CVT. Technologia silnika ecotech dzięki przyjaznemu środowisku silnikowi turbodiesel o pojemności 6,7 litra z intercoolerem i wtryskiem common rail spełnia normę unijną Tier 4a. Efekt? Każdy ciągnik CVT to mistrz w dostarczaniu mocy i oszczędności pieniędzy. Dostępnych jest osiem modeli z maksymalną mocą od 171 do 269 KM o najwyższym poziomie pracy i komforcie jazdy.
Obietnice Steyr są pokryte tradycją, jakością oraz innowacjami.

 

HYDRAULIKA/ S-TECH

WERSJE MODELI 6130 CVT 6145 CVT 6160 CVT 6170 CVT 6185 CVT 6205 CVT 6215 CVT 6230 CVT

Nominalna moc silnika wg ECE R1201) [kW (KM)]

96 / 131 107 / 146 118 / 160 123 / 167 136 / 185 147 / 200 158 / 215 167 / 228
Pojemność / Ilość cylindrów [cm3]

6.728 / 6
turbo

sprężarka i intercooler

6.728 / 6

turbo

sprężarka i intercooler

6.728 / 6

turbo

sprężarka i intercooler

6.728 / 6

turbo

sprężarka i intercooler

6.728 / 6

turbo

sprężarka i intercooler

6.728 / 6

turbo

sprężarka i intercooler

6.728 / 6

turbo

sprężarka i intercooler

6.728 / 6

turbo

sprężarka i intercooler

1) ECE R120 jest zgodne z ISO 14396 lub 2000/25/EC lub EG 97/68

 

WITAMY W CENTRUM DOWODZENIA STEYR CVT

Witamy we wspaniałej ergonomicznej kabinie CVT. Z kokpitu wyposażonego w najnowocześniejsze sterowniki i wskaźniki monitorujesz i operujesz wszelkimi funkcjami tak komfortowo jak nigdy dotąd. CVT gwarantuje rolnikom doświadczenie I efektywność dzięki imponującym rozwiązaniom oszczędzającym czas i wysiłek, a wszystko to zaczyna się już w centrum sterowania.

1 DŹWIGNIA MULTICONTOLLER
 
Najnowszy Multicontroller jest łatwy w obsłudze i dla większej wygody zintegrowany w prawym podłokietniku siedzenia kierowcy. Pod ręką znajduje się sześć kluczowych funkcji ciągnika.


2 MAKSYMALNA WIDOCZNOŚĆ DLA MAKSYMALNEGO BEZPIECZEŃSTWA
 
Pochyła pokrywa silnika nie zakłóca widoczności obszaru prac. Kabina CVT jest przeszklona z każdej strony dzięki czemu świetnie widoczny jest także tył. Duże tylne lusterka podgrzewane elektrycznie* sterowane z kabiny gwarantują pełną widoczność oprzyrządowania zamontowanego za okrągłymi zderzakami. Natomiast szklane okno dachowe pozwala na niezakłóconą kontrolę ładowacza. * w zależności od legislacji I specyfikacji w danym kraju


3 INTELIGENTNA TECHNOLOGIA DLA ROLNICTWA JUTRA
 
Kluczowe elementy stale komunikują się ze sobą przy zastosowaniu nowoczesnej technologii sieciowej w celu zachowania nieprzerwanej wymiany danych. System zarządzania silnikiem/przekładnią S-tronic oraz informacje z EHR, WOM-u, sterowników, napędu 4WD oraz mechanizmu różnicowego, jak również sterowniki operatora oraz monitor są skoordynowane w celu zapewnienia ciągłego maksymalnego zestrojenia warunków pracy.


4 STEYR S-TRONIC

SIECI I SYSTEM ZARZĄDZANIA SILNIKIEM-NAPĘDEM S-TRONIC STEYR
• silnik
• automatyczna przekładnia bezstopniowa
• EHR (elektroniczna regulacja zaczepu)
• sterowniki hydrauliczne
• monitor ciągnika oraz wydajności
• sterowniki operatora
• oprogramowanie serwisowe
• system automatycznego sterowania S-Guide z odbiornikiem GPS oraz kolorowy ekran dotykowy S-Tech 600 dla jeszcze większej dokładności z Systemem Rolnictwa Precyzyjnego. 
 

 

POTĘGA MOCY JUTRA DOSTĘPNA JUŻ DZIŚ

Każdy ciągnik CVT wyposażono w przyjazny dla środowiska 6,7-litrowy silnik turbodiesel z intercoolerem oraz technologią wtrysku common rail. Z jednej strony mamy silnik stworzony według innowacyjnego projektu, z niewiarygodną mocą oraz wyjątkową elastycznością przy małej prędkości silnika. Z drugiej strony zaś układ wydechowy o niskich wartościach emisji, spełniających wymogi dyrektywy unijnej Tier 4a oraz oszczędne zużycie paliwa. To właśnie te cechy wyróżniają ecotech Steyr.

1 WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ I NIŻSZE ZUŻYCIE PALIWA DZIĘKI ECOTECH
 
Za przyszłościową technologią przemawiają trzy mocne argumenty:
• oszczędność
• efektywność
• łatwa obsługa

Powyższe zalety zawdzięczamy najnowszemu układowi wydechowemu SCR, który optymalizuje zużycie paliwa przy jednoczesnym ulepszeniu reakcji silnika. W zależności od warunków pracy układ wprowadza do spalin optymalną ilość AdBlue w postaci rozpylonej. Następnie katalizator SCR przekształca trujące tlenki azotu w azot i wodę. Sam silnik jest wyłączony z tego procesu dzięki czemu jest w stanie osiągnąć optymalną wydajność spalania.


2 DŹWIGNIA STEROWANIA TRYBU ECO
 
Dźwignia trybu ECO pozwala kierowcy wybrać zakres prędkości dopasowany do wydajności silnika oraz efektywności każdej pracy. 

PRZYSZŁOŚCIOWA AUTOMATYCZNA PRZEKŁADNIA BEZSTOPNIOWA

Profi CVT zawdzięcza swoją nazwę najnowszej technologii przekładni bezstopniowej. Przekładnia bezstopniowa służy płynnej jeździe i idealnemu sterowaniu. Aby to osiągnąć Steyr udoskonalił inteligentną metodę optymalizacji momentu obrotowego, co umożliwia jazdę z prędkością 40 km/h przy ograniczonej prędkości silnika wynoszącej 1450 obr./min. Moc silnika jest dystrybuowana częściowo hydraulicznie, ale głównie mechanicznie. W wyniku tego stworzono potężną technologię spełniającą najbardziej wymagające oczekiwania dotyczące idealnej, bezstopniowej jazdy przy każdej pracy – od najmniejszych do największych prędkości.

*Steyr 6170 CVT do 6230 CVT

1 NOWA GENERACJA PRZEKŁADNI
 
Wydajna dystrybucja mocy oraz szybka reakcja mają miejsce dzięki nierównemu i niewymagającemu serwisowania sprzęgłu mechanicznemu z Technologią Double Clutch DKT™. Efektem jest płynna zmiana biegów bez przerw w dostarczaniu mocy, większe przyspieszenie oraz oszczędność paliwa.


2 WSPANIAŁA ZWROTNOŚĆ
 
Dopracowany profil silnika, centralny układ napędowy oraz kąt skrętu wynoszący 55° gwarantują wspaniałe sterowanie oraz promień skrętu równy zaledwie 5,45 m (6130 CVT – 6160 CVT).


3 AKTYWNE ZAWIESZENIE PRZEDNIEJ OSI**
 
Stale kontroluje ruchy przedniej osi i reaguje w zależności od takich parametrów jak pozycja zaczepu, działanie hamulców, przyspieszenie, itp., w celu zapewnienia płynnej jazdy.

** Steyr 6170 CVT do 6230 CVT

4 ZARZĄDZANIE NAPĘDEM NA CZTERY KOŁA ORAZ MECHANIZMEM RÓŻNICOWYM*
 
Wprowadzono dla udoskonalenia efektywności pracy i zautomatyzowano częściowo za pomocą trzech funkcji OFF/ON/AUTO Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Treść:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie ofert handlowych:
‹ wstecz
Facebook