Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client0/web576/web/index.php on line 12
Roltech | Autoryzowany dealer ciągników. Sprzedaż maszyn rolniczych

OPIS SZCZEGÓŁOWY PRODUKTU

Zdjęcie Nazwa produktu, cena Akcja
Opryskiwacze sadownicze zawieszane TL 600S, TL 800S Z PRZYST. WENTYLATOROWĄ
Index : 1780
Zadzwoń zapytaj o cenę

Opis produktu:

OPRYSKIWACZ SADOWNICZY ZAWIESZANY TL600S, TL800S
Z PRZYSTAWKĄ WENTYLATOROWĄ 4028 PRZYSTOSOWANY DO NAWOŻENIAOpryskiwacz TL600S, TL800S przeznaczony jest do wykonywania zabiegów ochrony roślin i rozprowadzania płynnych nawozów mineralnych. Po zamontowaniu przystawki wentylatorowej przeznaczony jest do pracy w sadach o rozstawie rzędów do 8 m i wysokości drzew do 5 m.

Opryskiwacz jest maszyną zawieszaną na TUZ ciągników klasy minimum 14 kN.

Może pracować w terenie o pochyleniu wzdłużnym do 10°.

Maszyna składa się z następujących zespołów: ramy, zbiornika, układu cieczowego i przystawki wentylatorowej.

Istnieje możliwość wyboru:

 • przystawka tradycyjna do sadu;
 • przystawka kolumnowa do roślin jagodowych;
 • przystawka kolumnowa do roślin jagodowych i do niskich drzew.

  Poszczególne przystawki przedstawiają poniższe zdjęcia.

  przystawka tradycyjna przystawka kolumnowa do roślin jagodowych przystawka kolumnowa do roślin jagodowych i niskich drzew


  Rama jest konstrukcją spawaną z kształtowników stalowych. Łączy w jedną całość pozostałe zespoły opryskiwacza. Z przodu rama wyposażona jest w trójpunktowy układ zawieszenia na ciągniku. Z prawej strony maszyny przykręcony jest do ramy podest, ułatwiający napełnianie zbiornika cieczą roboczą.

  Zbiornik wykonany jest z tworzywa sztucznego. Na górnej ścianie zbiornika znajduje się otwór wlewowy z zamontowanym w nim rozwadniaczem. Zbiornik zaopatrzony jest we wskaźnik poziomu cieczy w postaci przezroczystej rurki z kulką pływającą na tle skali. W górnej części zbiornika, po lewej stronie umieszczony jest wysuwalny zbiornik czystej wody z kranikiem. W wyposażeniu standardowym na opryskiwaczu zamontowany jest zawór sterujący ZSF. Zamiast niego, na specjalne życzenie, może być zastosowany wyższej klasy zawór sterujący stałociśnieniowy typu ZTS.

  Przystawka wentylatorowa przykręcana jest z tyłu opryskiwacza do ramy, zamiast belki polowej. Jej obudowa wykonana jest z tworzywa poliestrowo - szklanego. Wyposażona jest w rozpylacze wirowe.

  Układ cieczowy zasilany jest pompą Monsum PSM-100 lub Zefirek PSZ-100 z dwoma wałkami wielowypustowymi: wejściowym, na który zakłada się wał przegubowo - teleskopowy, przekazujący napęd z ciągnika, oraz wyjściowym, z którego napęd przekazywany jest na wentylator przystawki.

  Produkowane maszyny spełniają europejskie wymogi bezpieczeństwa oraz posiadają ważne badania zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  Producent zapewnia obsługę gwarancyjną przez okres 12 miesięcy od daty sprzedaży, przy używaniu go zgodnie z przeznaczeniem, w warunkach eksploatacyjnych określonych w instrukcji obsługi. Uprawnienia gwarancyjne są realizowane po przedstawieniu ważnej gwarancji


Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Treść:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie ofert handlowych:
‹ wstecz
Facebook